İkitelli Forklift Kiralama

İkitelli Forklift Kiralama

İkitelli forklift kiralama firması olarak sizlere en kaliteli hizmeti en uygun şartlarla sağlamak adına yoğun çaba harcamaktayız. Sizler eleman maliyetini en düşüğe çekme çabası içerisindeyseniz forklift kiralama hizmeti tam size göre. Kütlesi büyük malzemeler, kütlesi küçük fakat tonajı oldukça yüksek malzemeler ve bunlar gibi insan gücüyle yerinden oynamayacak malzemeler için forklift kiralama hizmeti birebir sizlere fada sağlar.

İkitelli Forklift Kiralama Olarak Sizlere Uygun Paketler Sunuyoruz

İkitelli forklift kiralama firması olarak sizlere günlük, haftalık ve aylık olarak farklı paketler halinde kiralama seçenekleride sunuyoruz. Sizlerin işinizin gerektirdiği gibi paketlerimizden yararlanabilirsiniz. Paketlerimiz kısa süreden uzun süreye göre farklı fiyatlandırılmış ve sizlerin avantajlı olacağı şekilde biçimlendirilmiştir.

İkitelli forklift kiralama firması olarak sizlerin istekleri bizler için önemlidir. Bizlerden fiyat almak için üstte ve iletişim sayfamızda bulunan iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz. İletişim sayfamızdaki formu doldurarak bizlere ulaşan misafirlerimize en geç iki saat içerisinde dönüş yapılacağını belirtmek isteriz.

Adres : Altınşehir Mh. Mazluk Sk. No:6A Ümraniye / İSTANBUL

Telefon : (0536) 829 05 44 | E-Mail : info@umraniyeforklift.com | Web Site: Forklift Kiralama