Güngören Forklift Kiralama

Güngören forklift kiralama firması olarak sizlere en kaliteli en uygun şartlarla sunan firmamız bu hizmeti yanında sizlere 7/24 profesyonel destek sunmaktadır. Forklift kiralama hizmeti süresi içerisinde bizlerden destek alabilirsiniz. Onarım, bakım ve diğer hizmetleri ücretsiz olarak sizlere sağlamaktayız. Sizlerde bu sayede bu tür masrafların dışında kalmakta ve giderlerinizi önemli derecede kısmaktasınız. Bizlerden disel, akülü ve lpg' li forklift kiralama hizmeti alabilirsiniz. Destek ve bilgi almak iletişim adres ve telefonlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Güngören Forklift Kiralama

Güngören Forklift Kiralama Firması Olarak Profesyonel Hizmet

Güngören forklift kiralama firması olarak bizlerden profesyonel hizmet alabilirsiniz. Konusunda uzman kadromuz ile sizlere forklift kiralama hizmeti sunan firmamız dilediğiniz takdirde kiralamalarınızda sizlere forklift operatörüde sağlamaktadır. Bizlerden yapacağınız kiralamalarda hem firmanızdaki maliyeti düşürecek hemde bu maliyetinizi giderlerinize ekleyebileceksiniz. Firmanız bizlerden forklift kiralama hizmeti aldığı süre içerisinde yüklü bir masrafa girmeyecek ve her türlü bakım, onarım işlemlerini firmamız üstlenecektir.

Güngören forklift kiralama firması olarak bizlerden hizmet alabilmek için iletişim sayfamızdaki veya üst bölümde yer alana telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Adres : Altınşehir Mh. Mazluk Sk. No:6A Ümraniye / İSTANBUL

Telefon : (0536) 829 05 44 | E-Mail : info@umraniyeforklift.com | Web Site: Forklift Kiralama