Beykoz Forklift Kiralama

Beykoz forklift kiralama firması olarak bizlerden LPG' li, Disel ve Akülü forklift kiralayabilirsiniz. Bizlerden sağlamak istediğiniz destekte sizlere profesyonel olarak operatör kadromuz destek verecektir. Firmamızdan farklı paketlerle kiralama işlemi yapabilirsiniz. Aylık, Haftalık ve Günlük olarak kiralama yapabilirsiniz. Firmamızın belirlemiş olduğu bu kiralama paketlerini sizlerin ihtiyaçlarını karşılamıyorsa dilediğiniz şekilde paketlerimizi modifiye edebilirsiniz. Firmamızdan alacağınız forklift kiralama hizmeti süresi içerisinde 7/24 destek talebinde bulunabilirsiniz. Bizlerden hizmet alabilmek için iletişim adres ve telefonlarımızdan bizlerle irtibata geçmeniz yeterli.

Beykoz Forklift Kiralama

Beykoz Forklift Kiralama Firması Olarak Profesyonel Hizmet

Beykoz forklift kiralama firması olarak bizlerden profesyonel hizmet alabilirsiniz. Konusunda uzman kadromuz ile sizlere forklift kiralama hizmeti sunan firmamız dilediğiniz takdirde kiralamalarınızda sizlere forklift operatörüde sağlamaktadır. Bizlerden yapacağınız kiralamalarda hem firmanızdaki maliyeti düşürecek hemde bu maliyetinizi giderlerinize ekleyebileceksiniz. Firmanız bizlerden forklift kiralama hizmeti aldığı süre içerisinde yüklü bir masrafa girmeyecek ve her türlü bakım, onarım işlemlerini firmamız üstlenecektir.

Beykoz forklift kiralama firması olarak bizlerden hizmet alabilmek için iletişim sayfamızdaki veya üst bölümde yer alan telefon numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Adres : Altınşehir Mh. Mazluk Sk. No:6A Ümraniye / İSTANBUL

Telefon : (0536) 829 05 44 | E-Mail : info@umraniyeforklift.com | Web Site: Forklift Kiralama